Lida Nedir?
Genellikle spor yapmaya vakit bulamayan masa başında çalışan ve diyet yapamayanların başvurduğu zayıflama haplarından biri de Lida Zayıflama Kapsülü. Uzak doğulu bayanlar tarafından keşfedilen 9 ayrı bitkinin ekstremlenmesiyle üretiliyor. Bitkiler Çin Halk Cumhuriyetinin meşhur eyaleti Yunnan’ın dağlarında yetişiyor. Peki bu bitkiler nasıl keşfedildi? Nasıl kullanılıyordu?
Uzak doğulu bayanlar yemeklerine önem verirlerdi. Değişik tatlar denemek için bu bitkileri tatlandırıcı olarak kullanmaya başladılar. Yemek yenildikten sonra ki gün birbirlerine iştahsız olduklarını söylediklerinde hepsinin birden böyle olmasına anlam veremediler ve bunun sebebinin içine koydukları bitkilerin olup olamayacağını düşündüler.
1 ay boyunca düzenli olarak bitkiyi kullanan bayanlar oldukça zayıflamış görünüyorlardı. Bunun üzerine bitkileri kullanma amaçları tatlandırıcı olmaktan, zayıflamak amacına dönüştü. Daha sonra Lida Zayıflama Kapsülü üreticileri bu 9 bitkiyi bir araya getirerek bir kapsül yaptı. Kapsülün doğal olduğu öne sürüldü ve sağlık bakanlığımız tarafından onaylanmıştı. Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış olması halkta bir güven uyandırdı ve kullanıcıları çoğaldı. Ancak ürünü kullananlarda beklenmeyen etkiler görülmeye başlandı. Çünkü kalp sıkışması, bilinç kaybı gibi nedenlerden hastaneye gidenler ciddi sorunlarla karşılaşıyorlardı. Bunun üzerine sağlık bakanlığı yeniden bir test yaptırdı ve ürünün içinde “sibutramin” rastlandı.
Sibutramin, obezite hastalarında kilo koruma, zayıflama gibi amaçlarla uygulanıyor. Ancak uygulanması gereken hasta bir sürü kontrolden geçiyor her hangi ilacı kullanmamasını gerektiren bir sorun bulunduğunda kesinlikle uygulanmıyor çünkü zarar verebilir. Uygulanan hastada doktor kontrolünde tutuluyor. Düzenli olarak nabzı, kalp atış ritmi, tansiyonu, kan basıncı kontrol ediliyor.
İçinde sibutramin bulundurduğuna dair kutusunda bir bilgi vermeyen Lida zayıflama kapsülünü, bilinçsiz bir şekilde kullananlar kilolarından olacağına sağlığından oluyor. Sibutramin kullanmaması gereken kullanıcılar için bir uyarı olmadığından kullanmaması gerekenler kullandığında ölüme kadar gidebiliyor.

lidayi-kimler-kullanamazLida ürünü çok eski zamanlardan beri bilinen etkili bir zayıflama ürünüdür. Zayıflama dalında yıllardır bilinen en eski yol olan lidayı, çinin insanları ileri boyutlarda geliştirmiş ve bitkisel içerikli bir ürün ortaya çıkarmışlardır. Kilolarıyla başı dertte olan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen bir bitkisel kaynaklı besin takviyesidir. Lida kullanımı bazı hususlara sahiptir. Aşağıda vereceğimiz maddeler bunların bir kaçı.
Lida bitkisel kaynaklı gıda takviyesini kullanmaması gereken kişiler;
• Hamile bayanlar. Eğer ki gebelik gibi bir şüpheleri var ise, kullanılması yasaktır.
• Henüz yeni doğum yapmış, bebek emziren anneler. Kullanılması taktirde doktor kontrolünde olmalıdır.
• Lida ürününün içerisinde mevcut olan bitkilere herhangi bir alerjisi olan kişilerin bu ürünü kullanması doğru değildir. Sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilecek her türlü davranıştan ve tutumdan kaçınınız.
• Belli bir derecede tansiyon hastalığı mevcut olan kişiler kullanamaz.
• Aynı şekilde karaciğer hastalığı ve böbrek rahatsızlıkları mevcut olan kişilerin bu ürünü kullanması doğru değildir.
• Migren hastalığı olan kişiler de kullanamaz.
• Her zaman ilaç her hangi bir ilaç kullananımı olan kişilerin kullanması sonucu kötü sonuçlara sebebiyet verebilir.
• Henüz 18 yaşını doldurmamış kişilerin kullanması kesinlikle yasaktır. Yaklaşık 4 kilo kadar bir fazlalığınız var ise, ya da daha az lida hapını kullanmayınız.
• 60 yaşını doldurmuş kişilerin kullanması sonucu çeşitli sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz.
Lida Ürünü Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Yukarı da bahsedilen rahatsızlıkları mevcut olan kişilerin lida hapını tüketmeleri sakıncalıdır. Bu hastalıklardan bir tanesi bile sizde mevcut ise sakın kullanmayınız. Sağlık açısından sorunu bulunmayan kişiler rahatlıkla kullanabilirler. Tamamen doğal içeriklidir. Bitkisel olması bakımından rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Orijinal Lida Zayıflama Hapı Kutusu
orjinal-lida-kutusuLida kullanıcıların çok dikkat etmesi gereken kurallardan biride kutusuna dikkat etmek. Çünkü orijinal Lida Zayıflama Kapsülünden esinlenip sahtesini üreten üreticiler ürünlerini orijinal ürünmüş gibi satışa sunuyorlar. Orijinali gibi olmadıkları için kullanıcıların sağlıklarını tehdit ediyor. Bu yüzden kullanıcıya büyük sorumluluk düşüyor. O halde Orijinal Lida Zayıflama Kutusu nasıl ayırt edilebilir ?
• Orijinal üretilen ve kullanıcıya sunulan ürünün kutusu mavi renkli üretilmiş.
• Ürünün kutusunun üzerinde ki figür de bir bayan var.
• Figürde ki bayan da bir gazete var. Ve gazeteyle kilolarını kapatır imasıyla vücudunu kapatıyor.
• Kutunun üzerinde ürünün üretim tarihi, son kullanma tarih ev üretim firması yazıyor.
• Kutunun üzerinde bir barkot var ve bu barkodu ışığa karşı koyulduğunda yansıma yapıyor.
• Kutunun üstünde ki desenlerde kabartma yapılmış.
Kutunun üstündeki bu özelliklere dikkat edildikten sonra,
• Kapsülün rengine bakıldığında bir kısmın açık yeşil diğer kısmın ise koyu yeşil olması gerekiyor.
• Kapsülün içi açıldığında içindeki toz ya kirli beyaz renginde ya da bej renginde olucaktır. Başka renkte olursa sahte üründür. Bu tozun rengi bitki ekstreminin renginden geliyor.
Bütün adımları işledikten sonra ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ama kullanırkende dikkat etmeniz gereken hususlar var. Sabah aç karnına 1 kapsülü bol bol ve ılık suyla tüketiniz. İlk kullanım süreleri boyunca yan etkilerine maruz kalabilirsiniz. Bunlar çok rahatsız edici şeyler değil. Uykusuzluk, ağız kuruluğu, baş dönmeleri, mide bulantıları ve benzeri yan etkiler. Bunlara çok maruz kalmamak için kapsülü bir an önce vücudun sinmesi gerekiyor. Bu yüzden gün içerisinde bol bol su tüketmelisiniz. Gün de bir kapsül tüketmek yeterlidir.

Resmi Satış Sitesi: lidabayi.net

Yorumlar(2)
  1. Mert 07 Şubat 2016

    Sipariş için yurt dişi olyomu Fransa için 6 kutu içinSen de Yorumla!

biz arayalim iletisim teslimat

Son Yorumlar

Zayıflama Hapı

Bir çok ünlü Zayıflama hapları sayesinde, fazla kilolarından ve fazla yağlarından kurtulmaktadır.