New Pepper Time zayıflamak, forma girmek ve kilosunu kontrol altında tutmak isteyenler için klinik testlerden geçirilmiş tamamen bitkisel içeriğe sahip kapsül şeklinde satışa sunulan besin takviyesidir.
İçeriğinde bulunan etkin bitkiler sayesinde yoğun yaşam trafiğinde spora vakit ayıramayan , iş yerinde haraketsiz kalan fakat formunu korumak ve fazla kilolarından kurtulmak isteyen her birey gönül rahatlığı ile kullanabilir.

New Pepper Time Nasıl Kullanılır ?
New Pepper Time sabah kahvaltıdan 1 saat önce aç karına bol ılık su ile bir kapsül alınarak kullanılır.

yeni-pepper-time-kullanimiNew Pepper Time Ambalajı ve Dozu
Müşterilerimize ithal edilerek sunulan New Pepper Time ürünü yenilenmiş ambalajı ve yüksek miligram (350mg) degeri kullanıcılara daha etkin bir şekilde fazla kilolarından kurtulmalarını saglıyor.

%100 Müşteri Memnuniyeti
Eski Ürünümüzde yaşanan çeşitli gümrük sorunlarından dolayı müşterilerimizi mağdur etmemek için, tamamen orjinal ve kaliteli yeni ürünümüzü %100 müşteri memnuniyeti ilkemizle kullanımınıza sunuyoruz.

New Pepper Time Kullanıcıları ve Olumlu Geri Dönüşler
İnsan sağlığını ve müşteri memnuniyetini herşeyden önde tutan firmamız New Pepper Time ile ilgili birçok kullanıcının almış olduğu olumlu sonuçlar ile daha etkili ve aç kalmadan kilo verdiklerini gözlemlemiştir. Değerli müşterilerimizi sağlıklı bir şekilde kilo vermeleri ürün hakkındaki düşünceleri New Pepper Time’ın kalitesini, güvenirliğini ve orjinalliğini kanıtlamaktadır.

Yorumlar(1 )
  1. Mert suzan 25 Şubat 2016

    Siparis ver cektim fransadan 6 kutu 5+1Sen de Yorumla!

biz arayalim iletisim teslimat

Son Yorumlar